The Legal 500: KPMG Law kuulub advokaadibüroode koorekihti

23.05.2023

Maineka rahvusvahelise õiguskataloogi The Legal 500 uues, 2023. aasta numbris pälvib järjekordselt tähelepanu advokaadibüroo KPMG Law. Väljaanne on ligi 30 aastat viinud läbi sõltumatuid õigusturu uuringuid enam kui 100 riigis, et valida välja silmapaistvad advokaadibürood ja advokaadid. Parimad selguvad advokaadibüroode esitatud teabe, klientide ja konkurentide tagasiside põhjal, samuti laialdase õiguskogemusega hindajate kogutud teabe alusel.

Adokaadibüroo KPMG Law on Eesti parimate hulgas kõigis meie fookusvaldkondades, s.o. pangandus-, finants- ja kapitaliturgude õiguses, ühinemistes ja omandamistes (M&A), ühingu-ja tööõiguses, intellektuaalomandi, IT- ja andmekaitseõiguses ning maksuõiguses.

Nimeliselt on esile tõstetud advokaadibüroo KPMG Law juhtivpartner ja õigusteenuste juht Karin Oras, pangandus-, finants- ja kapitaliturgude valdkonnas advokaat Katri Remmelgas, ühinemiste ja omandamiste (M&A) ning ühinguõiguse vallas advokaat Sandra Metsamärt, ühingu- ja tööõiguse osas vandeadvokaat Kaia Kuusler, intellektuaalomandi, IT ja andmekaitsevaldkonnas vandeadvokaat Urmas Kukk. Tunnustavaid sõnu pälvis ka KPMG maksuvaldkond: selle juht Joel Zernask ning eksperdid Maike Leppik, Merike Oja ja Einar Rosin. 2022. aasta sügisel taasliitus KPMG Law meeskonnaga tehingunõustamise valdkonna vandeadvokaat Triin Antsov, keda on juba 2019. aastal esile toodud ja ära märgitud KPMG Law äriühinguõiguse, ühinemiste ja ülevõtmiste (M&A) valdkonnaga seonduvalt.

Eriliselt soovime tänada oma kliente usaldusliku ja meeldiva koostöö eest. Rõõm on lugeda nende tagasisidet:

„Sandra Metsamärt has been very quick in responses, very committed and professional in her work. Highly recommendable.“

„KPMG Law’s team is proactive and they understand our complex needs. It was the introduction of a highly complex insurance product in Estonia.“

„Billing is great. Dynamical options. People communication is on point.“

„They analyze fully my problem and try to help me as fast as possible with every outcome that there is.“

„KPMG has a good teamwork and process flows. Also positive team spirit is great to acknowledge.“

“Individuals we have worked with are very professional, take a lot of interest in our business operations and we feel a great support in achieving a common goal.“